English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK е професионален производител и доставчик на машина за управление на отоплението в Китай. Имаме собствена фабрика. Ние предлагаме регулатор на температурата на водната форма с първокласно качество за инжекционната индустрия на директни фабрични цени, с цел печелившо сътрудничество и дългосрочни приятелски бизнес отношения. Със CE сертификат и професионална дървена опаковка, той е подходящ за индустрии с нискотемпературно търсене и региони с висока температура на околната среда.
Температурният контролер на водната форма е оборудван с внесени компресори Copeland от Съединените щати и е съчетан с електрически компоненти на международни марки като OMRON и FUJI, както и вносни висококачествени компоненти, осигуряващи непрекъсната и стабилна работа по време на производството на леене под налягане и отговарящи на изискванията за високо прецизен температурен контрол. Чрез възприемането на процеса на заваряване на безкислородна медна тръба и комбинирането му с конструкцията на тръбопровода от една част от неръждаема стомана 304, той ефективно избягва запушването на тръбопровода и проблемите с ръждата и удължава експлоатационния живот на оборудването. Оборудван с високоефективни изпарители и кондензатори, консумацията на енергия е намалена с над 30%. Дългосрочната употреба може значително да спести разходи за енергия за предприятията, балансирайки ефективността и икономичността. Поддържа превключване на мощността на отоплението. Моделът 8ACH е оборудван с два комплекта компресорни глави, които могат да се използват отделно или в комбинация. Допълнителна RS485 комуникационна функция и импортиран микрокомпютър/PLC контрол са налични за постигане на автоматизирано управление. Той е оборудван с пълна защита за безопасност и функции за показване на неизправности, а поддръжката може лесно да се извърши без нужда от професионалисти.

| модел: | AQ-5ACHS-12L*3 (серия AQ-5ACHS) |
| марка: | AQWK |
| Тип: | Въздушно охлаждане |
| Метод на охлаждане: | Водно охлаждане |
| Структура на единицата: | Интеграл |
| напрежение: | 380V/50HZ |
| Компресор: | 3 компресора Copeland (внесени от САЩ) |
| мощност: | 36kw |
| Капацитет на охлаждане: | 12,5kw |
| Температурен диапазон: | 5°C-98°C (входяща вода) |
| Ниво на шум: | Изключително тих |
| Полета за приложение: | Индустрия за инжектиране, галванопластика, пивоварна, фабрика за напитки, хранително-вкусова промишленост, страни с висока температура на околната среда |
| Машина за нанасяне: | Прецизни машинни инструменти |
| Сертификация: | CE (предоставен сертификат) |
| Състояние: | Нов |
| Време за доставка: | 15-20 дни |
| Гаранция: | 2-годишна гаранция, 10-годишна ефективна работа, поддръжка през целия живот |
| Следпродажбено обслужване: | Машинно обслужване в чужбина |
| търговска марка: | AQWK |
| Транспортен пакет: | Дървена кутия (професионална опаковка) |
| Спецификация: | 120 кг |
| Произход: | Китай |
| Код по ХС: | 8419899090 |
Ако имате въпроси, моля свържете се с нас:
Мобилен/WeChat: +86-13336655820
Имейл:sales9188@foxmail.com
не се колебайте да се свържете - ние сме готови да ви служим!