English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикКак да осигурим стабилна работа?
Температурният контролер за пластмасова шприцформа тип масло използва внесен компресор Copeland от САЩ и електрически компоненти от OMRON/FUJI/TE/LG, което води до по-дълъг експлоатационен живот.
Как да предотвратим запушване и ръжда?
Температурният регулатор на пластмасова шприцформа тип масло използва безкислородни медни тръби, заварени с интегрирани тръби от неръждаема стомана 304.
Колко е енергийно ефективен?
Ние използваме високоефективни изпарители и кондензатори, намалявайки консумацията на енергия с повече от 30%.
Гъвкав ли е за работа?
Оборудван с 3 компресора (модел 8ACH, с 2 компресорни глави, могат да се използват самостоятелно или в комбинация) и разполага с превключване на мощността на отопление.
Поддържа ли автоматизирано управление?
Температурният регулатор на пластмасова шприцформа тип масло може да бъде оборудван с RS485 комуникация и внесен микрокомпютър или PLC система за управление.
Лесно ли се поддържа?
Температурният регулатор на пластмасова шприцформа тип масло има цялостна защита за безопасност и функции за показване на грешки, което позволява лесна поддръжка без професионални умения.
| Модел | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Тип | Въздушно охлаждане |
| Метод на охлаждане | Водно охлаждане |
| Структура на единицата | Интеграл |
| Напрежение | 380V/50HZ |
| Номер на компресора | 3 (Copeland, внесен в САЩ) |
| Ниво на шум | Изключително тих |
| Температурен диапазон | 5°C-98°C (входяща вода), -30°C до +350°C (работно състояние) |
| Капацитет на охлаждане | 12,5kw |
| Полета за приложение | Галванопластика, пивоварна, фабрика за напитки, хранителна промишленост, страни с висока температура на околната среда |
| Машина за нанасяне | Прецизни машинни инструменти |
| Сертификация | CE, RoHS |
| Състояние | Нов |
| Време за доставка | 15-20 дни |
| Гаранция | 2 години |
| Следпродажбено обслужване | Машинно обслужване в чужбина |
| Търговска марка | AQWK |
| Транспортен пакет | Дървена кутия |
| Спецификация | 120 кг |
| Произход | Китай |
| Код по ХС | 8419899090 |

Нашият регулатор на температурата на пластмасова шприцформа от маслен тип е подходящ за индустрии с високи изисквания за контрол на температурата, като пивоварство, производство на напитки и храни, както и за региони с високи температури на околната среда. С дългогодишен опит в производството, ние предлагаме директни фабрични промоционални цени, надеждно качество, използвайки компоненти от най-високо ниво, и глобална поддръжка след продажба. Неговият уникален дизайн може да издържи на екстремни работни среди и да отговори на различни производствени нужди.
AQWK е професионален производител и доставчик на контролери за температура на мухъл в Китай. Имаме собствена фабрика. Моля, свържете се с нас, ако имате въпроси.