English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик
Какво гарантира стабилна работа? Компресор Copeland, внесен от САЩ + електрически части OMRON/FUJI/TE/LG за по-дълъг експлоатационен живот.
Как да избегнем запушване и ръжда? Безкислородно заваряване на медни тръби + интегрирани тръбопроводи от неръждаема стомана 304.
Може ли да пести енергия? Високоефективен изпарител и кондензатор, намаляващи консумацията на енергия с над 30%.
Гъвкава ли е операцията? 3 компресора (модел 8ACH с 2 групи глави за отделна/съвместна употреба) + превключване на мощността на отопление.
Поддържа ли автоматизирано управление? Опционална RS485 комуникация + импортиран микрокомпютър/PLC контрол (по избор).
Лесен за поддръжка? Перфектна защита за безопасност, показване на грешки и безпроблемен ремонт без професионални умения.
AQWK се фокусира върху предоставянето на висококачествена гореща и студена интегрирана маслена форма. Продуктите са преминали двойните международни сертификати CE и RoHS. Те отговарят на международните норми по отношение на стандартите за безопасност и изискванията за опазване на околната среда. С двойни гаранции за качество и съответствие, те могат безопасно да се прилагат в различни сценарии за промишлено производство.
Като професионално устройство, интегриращо горещи и студени функции, тази машина за контрол на температурата на маслото се представя изключително в основните параметри на производителност. Диапазонът на адаптивност на температурата на входящата вода обхваща 5 ℃ до 98 ℃, което може точно да отговаря на диференцираните изисквания на различните производствени процеси за температура на входящата вода. Независимо дали става дума за нискотемпературно охлаждане или сценарии за контрол на температурата при средна и висока температура, той може да дава стабилна мощност. С капацитет на охлаждане от 12,5kw, той може бързо да постигне топлообмен, ефективно да регулира температурата на маслото, да осигури постоянна температура по време на производствения процес и да помогне за подобряване на точността на формоване на продуктите и ефективността на производството.
Интегрираната маслена форма за горещо и студено масло е съвместима със стандартното индустриално напрежение от 380V/50HZ. Не изисква допълнителни модификации на съществуващата система за захранване на фабриката и може да бъде свързан директно към производствената линия, което значително опростява процеса на инсталиране и намалява разходите за внедряване. В допълнение, това оборудване приема дизайн с въздушно охлаждане, постигайки ултра тиха работа по време на процеса. Той може ефективно да намали шумовото замърсяване в промишлената производствена среда, създавайки по-удобна работна атмосфера за операторите в работилниците и балансирайки практичността на оборудването и потребителското изживяване.
AQWK е професионален производител и доставчик на машина за управление на отоплението в Китай. Имаме собствена фабрика. Добре дошли за консултация и покупка.
| модел: | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Тип: | Въздушно охлаждане |
| Метод на охлаждане: | Водно охлаждане |
| Структура на единицата: | Интеграл |
| напрежение: | 380V/50HZ |
| Номер на компресора: | 3 (Copeland, внесен в САЩ) |
| Ниво на шум: | Изключително тих |
| Температурен диапазон: | 5°C-98°C (входяща вода), -30°C до +350°C (работно състояние) |
| Капацитет на охлаждане: | 12,5kw |
| Полета за приложение: | Галванопластика, пивоварна, фабрика за напитки, хранителна промишленост, страни с висока температура на околната среда |
| Машина за нанасяне: | Прецизни машинни инструменти |
| Сертификация: | CE, RoHS |
| Състояние: | Нов |
| Време за доставка: | 15-20 дни |
| Гаранция: | 2 години |
| Следпродажбено обслужване: | Машинно обслужване в чужбина |
| търговска марка: | AQWK |
| Транспортен пакет: | Дървена кутия |
| Спецификация: | 120 кг |
| Произход: | Китай |
| Код по ХС: | 8419899090 |
Идеален за индустрии, изискващи нискотемпературен контрол (пивоварни, напитки, храни и др.) и региони с висока околна температура. С дългогодишен опит в производството, ние предлагаме фабрично директни промоционални цени, надеждно качество, подкрепено от първокласни компоненти, и глобална поддръжка след продажбата. Уникалният дизайн на гореща и студена интегрирана маслена форма се адаптира към екстремни условия на работа, отговаряйки на различни производствени нужди.
Ако имате въпроси, моля свържете се с нас:
Мобилен/WeChat: +86-13336655820
Имейл:sales9188@foxmail.com