English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикВисокоефективен охлаждащ воден чилър е съвместим с циркулационен чилър с водно охлаждане, отговаря на стандартите CE&RoHS, работи изключително тихо, има цялостен дизайн за безопасност и професионална задгранична поддръжка след продажба. AQWK е професионален производител и доставчик на охладители с въздушно охлаждане в Китай. Имаме собствена фабрика. Добре дошли за консултация и покупка!
Пълна защита на безопасността: Оборудван с тръбопроводно взривозащитено оборудване и контур за освобождаване на налягането на гореща вода BY-PASS. Високоефективен охладител за охлаждаща вода има перфектни механизми за безопасност и показване на грешки, което позволява лесен ремонт и поддръжка без професионални умения.
Дълготрайна гаранция за качество: Интегрирани тръбопроводи от неръждаема стомана 304 намаляват устойчивостта на тръбите и ръждата. Изолираната електрическа кутия удължава експлоатационния живот на електрическите уреди, произведени от реномирани марки като OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB и WEST.
Интелигентна и гъвкава работа: Високоефективен охладител за охлаждаща вода поддържа автоматично изпускане на въздуха след стартиране и превключване на мощността за отопление. Опционалната комуникационна функция RS485 реализира автоматизирано управление, с режим на управление, който може да се избира като импортиран микрокомпютър или PLC.
Адаптивност с възможност за персонализиране: Устройството за многоточков контрол на температурата, конските сили на маслената помпа и мощността на отоплението могат да се персонализират. Опционалните функции включват издухване с въздух и връщане на маслото, както и незабавно спиране на охлаждането на връщането на маслото.
| Модел | AQO-09L |
| Тип | Тип масло (машина за температура на матрицата) |
| Метод на охлаждане | С маслено охлаждане |
| Структура на единицата | Интеграл |
| Мощност | 9kw |
| Избрано напрежение | 380V/50HZ |
| Номер на компресора | 1 |
| Ниво на шум | Изключително тих |
| Полета за приложение | Пластмасова обработка |
| Машина за нанасяне | Прецизен машинен инструмент |
| Други сценарии за приложение | Пивоварни, фабрики за напитки, хранително-вкусова промишленост и други индустрии, изискващи ниска температура; подходящ за зони с висока околна температура |
| Сертификация | CE, RoHS |
| Състояние | Нов |
| OEM/ODM | Поддържа се |
| Време за изпълнение | 15 дни |
| Гаранционен срок | 2 години (с 10-годишно ефективно обслужване и поддръжка през целия живот) |
| Следпродажбено обслужване | Инженерно обслужване в чужбина |
| Търговска марка | AQWK |
| Транспортен пакет | Дървена кутия |
| Спецификация | Тегло 74 кг |
| Произход | Китай |
| Код по ХС | 8419899090 |
| Температурен диапазон | 15°C - 180°C (входяща среда) |
| Функции по избор | Издухване на въздух и връщане на маслото, незабавно охлаждане на връщането на маслото, RS485 комуникационна функция, внесен микрокомпютър/PLC режим на управление |
Гаранция за качество: Стриктен контрол на качеството за доставяне на първокласни, надеждни продукти
Ценова философия: Предлагайте разумни цени, за да постигнете печелившо сътрудничество с глобални партньори
Дългосрочно сътрудничество: Стремете се да установите дългосрочни приятелски бизнес отношения, основани на взаимно доверие
Гаранционно обслужване: 2 години гаранция, 10 години стабилна работа и поддръжка през целия живот
Техническа поддръжка: Професионално инженерно обслужване в чужбина за навременна инсталация, обучение и решаване на проблеми