English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Модел | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Тип | Въздушно охлаждане (регулатор на температурата на матрицата) |
| Метод на охлаждане | С водно охлаждане |
| Структура на единицата | Интеграл |
| Избрано напрежение | 380V/50HZ |
| Номер на компресора | 1 |
| Марка компресор | Copeland (внос от Америка) |
| Капацитет на охлаждане | 36kw |
| Температурен диапазон | 5°C - 90°C (температура на изходящата вода) |
| Ниво на шум | Изключително тих |
| Полета за приложение | Галванопластика |
| Машина за нанасяне | Прецизен машинен инструмент |
| Други сценарии за приложение | Пивоварна, фабрика за напитки, хранително-вкусова промишленост и други индустрии, изискващи ниска температура |
| Сертификация | ISO, CE |
| Състояние | Нов |
| Измерение | 14075132см |
| Спецификация | Тегло 600 кг |
| Произход | Китай |
| Търговска марка | AQWK |
| Код по ХС | 8419899090 |
| Транспортен пакет | Дървена кутия |
| Време за доставка | 15-20 дни |
| Гаранция | 2 години гаранция + 10 години ефективно обслужване + доживотна поддръжка |
| Следпродажбено обслужване | Сервизна машина в чужбина |
| Функции по избор | Комуникационна функция RS485, импортиран режим на управление на микрокомпютър/PLC |
Индустриална компресорна машина за охлаждане на вода (студен и горещ интегриран тип) интегрира компоненти за електрическо отопление и компресионно охлаждане, с широк диапазон на контрол на температурата от -120 ℃ до 350 ℃, когато се използва термично масло като топлоносител. Той се прилага широко в индустриите за химически реакции и тестване на материали, отговаряйки на различни изисквания на производствения процес без необходимост от подмяна на топлоносителя.
Широк обхват на контрол на температурата: С масло за пренос на топлина като среда може да се постигне голяма температурна вариация от -120 ℃ до 350 ℃, елиминирайки проблема с промяната на топлообменната среда.
Стабилен структурен дизайн: Индустриалната машина за охлаждане на вода с компресор се състои от топлопреносно масло, циркулационна помпа, нагревателна тръба, охлаждащ топлообменник, хладилна система, система за контрол на температурата, тръбопровод и рамка, образуващи надеждна верига за циркулация на топлоносителя.
Гарантиране на качеството: Стриктен контрол на качеството за доставяне на първокласни продукти, отговарящи на стандартите ISO и CE
Ценова философия: Предлагайте разумни цени, за да постигнете печелившо сътрудничество с глобални партньори
Дългосрочна визия: Установете дългосрочни приятелски бизнес отношения, базирани на надеждна производителност на продукта
Гаранционно обслужване: 2 години гаранция, 10 години стабилна работа и поддръжка през целия живот
Техническа поддръжка: Осигурете обслужване на място в чужбина и навременни решения за проблеми с използването
AQWK е професионален производител и доставчик на охладители с въздушно охлаждане в Китай. Имаме собствена фабрика. Добре дошли за консултация и покупка.
Мобилен/WeChat: +86-13336655820
Имейл:sales9188@foxmail.com